Meniu

kristinos pobuviai meniuMes mėgstame iššūkius, o savo meilę darbui perduodame maisto gamybos procese. Todėl mūsų gaminamas maistas pobūviams yra tarsi kūrybinė išraiška, stebinanti mūsų klientus. Atsižvelgiant į progą, galime pasiūlyti kelis meniu variantus, kuriuos visuomet deriname pagal kliento pageidavimą.

Žinome, kad šventės metu maistas yra labai svarbus, todėl stengiamės pamaloninti net ir išrankiausio svečio gomurį. Todėl visuomet atsižvelgiame į tai, ar šventės metu svečių tarpe yra vegetarų, veganų ar tam tikriems maisto produktams alergiškų žmonių.

Galime pasiūlyti ir atskirą maisto meniu Jūsų mažiesiems šventės svečiams, atsižvelgdami į jų poreikius, mėgstamus produktus. Juk maistas šventėms gali būti žaismingas, kūrybiškas ir keliantis nuotaiką!

Peržvelkite siūlomą Vestuvių meniu . Aptarsime ir kartu parinksime Jums tinkamiausią variantą. Siūlome pasirinkti ir šviežiai gaminamų bei dailiai patiektų desertų, kurie papuoš Jūsų desertų stalą. Desertus rasite puslapyje desertai.
O jeigu neradote Jūsų mėgstamo patiekalo, ne bėda, mes jį pagaminsime. 
Platesnis užkandėlių sąrašas pateiktas skyrelyje Užsakymas į namus.

Šventės akcentu gali tapti ir šokolado fontanas. 5 kg šio nuostabaus šilto belgiško šokolado tikrai pradžiugins ir didelį, ir mažą Vaisiais ir kitais skanumynais, tinkančiais prie šokolado fontano, galime pasirūpinti mes.

*šokolado fontano kaina nuo 60 eur iki 84 eur. Vaisių ir kitų saldumynų kaina neįskaičiuota.