Mielos damos, kreipiamės į Jus. Juk tikriausiai nesuklysime sakydami, kad šventės dekoravimas tai Jums patikėta pobūvio sritis. Juk tai Jūs galite kantriai apmąstyti kiekvieną šventės smulkmeną bei apgalvoti kiekvieną elementą, kad šventės dekoravimas atrodytų įspūdingai.

Nenorime įžeisti vyrų, bet dažniausiai būtent jiems pritrūksta kantrybės, kai tenka atsakinėti į visus klausimus, susijusius su šventės dekoravimu. Juk planuojant šventės dekorą nepakanka tik pasirinkti šventės stilių, reikia nuspręsti, kokia galėtų būti šventės spalva, kokios staltiesės prie jos derėtų, kaip sudėlioti dekoracijas, gėles ir maistą, kad šventės dekoravimas būtų harmoningas ir žavingas.

Pritrūkote laiko ar idėjų? Pasitarkime ir kartu sukurkime įspūdingą Jūsų šventės dekoravimą krikštynoms, vestuvėms, jubiliejui ar įmonės vakarėliui. Tik įsivaizduokite, kaip galėtų atrodyti jaukus ir romantiškas vakaras. Greičiausiai tai žvakių jūra, prie jų derančios spalvos, prieblandoje deganti naktinė lempa, stalą puošiantys nėriniai, prabangios staltiesės ir kruopščiai sulankstytos servetėlės... Nebijokite, jei norite, kad svečiams liktų atmintyje šventės dekoras, kaina nebūtinai turi siekti debesis. Mes tai įrodysime.

Jums tai artima? Tuomet radote puikius šventės pagalbininkus. Kraustomės iš proto dėl mielų daikčiukų, dėl gražių indų reikalingų šventės puošimui Todėl jų turime tikrai nemažai ir nuolat papildome . Negalime praeiti pro šalį ,matant tokius grožius.

Net jei norite kažko visiškai išskirtinio ir netradiciško, mes mielai pagelbėsime bei pasirūpinsime visais reikalingais įrankiais bei dekoracijomis. Visuomet stengiamės pateisinti klientų lūkesčius, o šie, įvertinę rezultatą noriai grįžta pas mus kitų švenčių progomis.
Jūsų šventės metu pasirūpinsime šiais svarbiausiais šventės akcentais, kurie sukurs gerą emociją ir šiltą atmosferą:

  • Floristikos paslaugos
  • Saldaus stalo dekoravimas
  • Stalo ir kėdžių dekoravimas
  • Įvairių stilių pamergių puokštelės
  • Fotosesijos kampelio dekoravimas
  • Nuotakos puokštės kūrimas, į kurį būtinai sudėsime šilumą ir visas geriausias emocijas
  • Staltiesių, servetėlių, kėdžių užvalkalų nuoma

Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti tik pačias šviežiausias gėles. Visuomet galime būti tikri, jog klientai galės džiaugtis žaviais ir ilgai žydinčiais gėlių žiedais.

Klientai dažnai mano, jog šventės dekoravimo kaina yra itin aukšta. Tačiau mes šią paslaugą suprantame kaip menišką saviraišką ir atskirai neprašome mokėti už naudojamus indus, įrankius ar dekoracijas. Jums nereikės mokėti nuomos mokesčio už dekoracijas, kurios bus reikalingos Jūsų šventės papuošimui. Švenčių dekoravimas – paslauga, kurios kainą, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, šventės vietą ir mūsų galimybes suderinsime kartu.

Švenčių dekoravimas gali būti užsakomas kartu su maisto pobūviams paslauga arba atskirai.

Užsakant kartu ir maistą pobūviams, ir šventės dekoravimą, Jūs sutaupysite. Visada lanksčiai žiūrime į kainodarą ir nuolat ieškome galimybių, kaip sumažinti Jūsų išlaidas.

Mūsų darbų nuotraukas rasite švenčių dekoravimas, saldus stalas bei  nuotakos ir pamergių puokštės nuotraukų galerijose.

*Šventės dekoravimo kaina nuo 180 eur. Gyvų gėlių kaina neįskaičiuota.